Ben bilirim

ZİYA GÖKALP nereye bağlı?, ZİYA GÖKALP nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE İSTANBUL BAŞAKŞEHİR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 70 338
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK DODURGA DODURGA 11 228
ZİYA GÖKALP Nereye bağlı

ZİYA GÖKALP Nerede

ZİYA GÖKALP Ne tarafta

ZİYA GÖKALP Hangi Bölgede


ZİYA GÖKALP mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ZİYA GÖKALP Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ZİYA GÖKALP mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞAKŞEHİR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ZİYA GÖKALP Marmara bölgesindedir.
ZİYA GÖKALP mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.ZİYA GÖKALP İç Anadolu bölgesindedir.
ZİYA GÖKALP mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ZİYA GÖKALP İç Anadolu bölgesindedir.
ZİYA GÖKALP mahallesi, DODURGA köyü, DODURGA bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.ZİYA GÖKALP Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler