Ben bilirim

ZİNCİRLİKUYU nereye bağlı?, ZİNCİRLİKUYU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ ZİNCİRLİKUYU köyü 37 366
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE KOCAELİ DARICA MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ MERKEZ 57 368
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ KOZKULE 57 368
TURKIYE KONYA KULU MERKEZ MERKEZ 42 332
ZİNCİRLİKUYU Nereye bağlı

ZİNCİRLİKUYU Nerede

ZİNCİRLİKUYU Ne tarafta

ZİNCİRLİKUYU Hangi Bölgede


ZİNCİRLİKUYU köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ZİNCİRLİKUYU Karedeniz bölgesindedir.
ZİNCİRLİKUYU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.ZİNCİRLİKUYU İç Anadolu bölgesindedir.
ZİNCİRLİKUYU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARICA ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ZİNCİRLİKUYU Marmara bölgesindedir.
ZİNCİRLİKUYU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ZİNCİRLİKUYU Karedeniz bölgesindedir.
ZİNCİRLİKUYU mahallesi, KOZKULE köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ZİNCİRLİKUYU Karedeniz bölgesindedir.
ZİNCİRLİKUYU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ZİNCİRLİKUYU İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler