Ben bilirim

YUNUSEMRE nereye bağlı?, YUNUSEMRE nerede?

YUNUSEMRE nereye bağlı?, YUNUSEMRE nerede?, YUNUSEMRE nerenin ilçesi? YUNUSEMRE ilçesi MANİSA ilinin 17 ilçesinden birisidir. YUNUSEMRE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda YUNUSEMRE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, YUNUSEMRE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. YUNUSEMRE ilçesinin Trafik plaka kodu 45 ve Telefon alan kodu 236 dır.

Aşağıdaki tabloda YUNUSEMRE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve YUNUSEMRE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE ilçesi 45 236
TURKIYE GİRESUN PİRAZİZ MERKEZ YUNUSEMRE köyü 28 454
TURKIYE ERZURUM PALANDÖKEN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL ÇAMLIBEL 60 356
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE SİVAS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DENİZLİ PAMUKKALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ YUNUSLAR 43 274
TURKIYE KÜTAHYA HİSARCIK MERKEZ DEREKÖY 43 274
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ KAVŞUT 19 364
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ DÜVENCİ 19 364
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ESKİŞEHİR ALPU MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ESKİŞEHİR MİHALICÇIK MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM SEYDİM 19 364
TURKIYE BURSA YILDIRIM MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AĞRI PATNOS MERKEZ MERKEZ 4 472
YUNUSEMRE Nereye bağlı

YUNUSEMRE Nerede

YUNUSEMRE Ne tarafta

YUNUSEMRE Hangi Bölgede


YUNUSEMRE ilçesi, MANİSA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir. YUNUSEMRE Ege bölgesindedir.
YUNUSEMRE köyü, MERKEZ bucağı, PİRAZİZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. YUNUSEMRE Karedeniz bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PALANDÖKEN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.YUNUSEMRE Doğu Anadolu bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, ÇAMLIBEL köyü, ÇAMLIBEL bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.YUNUSEMRE Karedeniz bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.YUNUSEMRE Karedeniz bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.YUNUSEMRE İç Anadolu bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.YUNUSEMRE Karedeniz bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.YUNUSEMRE İç Anadolu bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAMUKKALE ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.YUNUSEMRE Ege bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.YUNUSEMRE Ege bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, YUNUSLAR köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.YUNUSEMRE Ege bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, DEREKÖY köyü, MERKEZ bucağı, HİSARCIK ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.YUNUSEMRE Ege bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, KAVŞUT köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.YUNUSEMRE Karedeniz bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, DÜVENCİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.YUNUSEMRE Karedeniz bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.YUNUSEMRE Marmara bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİHİSAR ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YUNUSEMRE İç Anadolu bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALPU ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YUNUSEMRE İç Anadolu bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİHALICÇIK ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YUNUSEMRE İç Anadolu bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, SEYDİM köyü, SEYDİM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.YUNUSEMRE Karedeniz bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YILDIRIM ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.YUNUSEMRE Marmara bölgesindedir.
YUNUSEMRE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PATNOS ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.YUNUSEMRE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler