Ben bilirim

YUNAK nereye bağlı?, YUNAK nerede?

YUNAK nereye bağlı?, YUNAK nerede?, YUNAK nerenin ilçesi? YUNAK ilçesi KONYA ilinin 31 ilçesinden birisidir. YUNAK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda YUNAK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, YUNAK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. YUNAK ilçesinin Trafik plaka kodu 42 ve Telefon alan kodu 332 dır.

Aşağıdaki tabloda YUNAK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve YUNAK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KONYA YUNAK ilçesi 42 332
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ MERKEZ 50 384
TURKIYE BALIKESİR SAVAŞTEPE MERKEZ MERKEZ 10 266

YUNAK nerede - harita üzerindeki konumuYUNAK Nereye bağlı

YUNAK Nerede

YUNAK Ne tarafta

YUNAK Hangi Bölgede


YUNAK ilçesi, KONYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir. YUNAK İç Anadolu bölgesindedir.
YUNAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.YUNAK İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,4

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler