Ben bilirim

YUKARITEPE nereye bağlı?, YUKARITEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS GÖLOVA MERKEZ YUKARITEPECİK köyü 58 346
TURKIYE ORDU FATSA MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ KUZYAKA BALLIK 37 366
TURKIYE ERZURUM TEKMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ ABDİÇIKMAZ 4 472
YUKARITEPE Nereye bağlı

YUKARITEPE Nerede

YUKARITEPE Ne tarafta

YUKARITEPE Hangi Bölgede


YUKARITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FATSA ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YUKARITEPE 15351 bölgesindedir.
YUKARITEPE mahallesi, BALLIK köyü, KUZYAKA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.YUKARITEPE 18591 bölgesindedir.
YUKARITEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YUKARITEPE 14840 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler