Ben bilirim

YUKARIDERE nereye bağlı?, YUKARIDERE nerede?

YUKARIDERE nereye bağlı, YUKARIDERE nerede? YUKARIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlıdır. YUKARIDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ YUKARIDERE köyü 67 372
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ YUKARIDERE köyü 74 378
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ MERKEZ YUKARIDERE köyü 18 376
TURKIYE SAKARYA SERDİVAN MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
YUKARIDERE Nereye bağlı

YUKARIDERE Nerede

YUKARIDERE Ne tarafta

YUKARIDERE Hangi Bölgede


YUKARIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. YUKARIDERE Karedeniz bölgesindedir.
YUKARIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. YUKARIDERE Karedeniz bölgesindedir.
YUKARIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. YUKARIDERE İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler