Ben bilirim

YUKARIÇİFTLİK nereye bağlı?, YUKARIÇİFTLİK nerede?

YUKARIÇİFTLİK nereye bağlı, YUKARIÇİFTLİK nerede? YUKARIÇİFTLİK köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlıdır. YUKARIÇİFTLİK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE IĞDIR ARALIK MERKEZ YUKARIÇİFTLİK köyü 76 476
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ YUKARIÇİFTLİK köyü 78 372
YUKARIÇİFTLİK Nereye bağlı

YUKARIÇİFTLİK Nerede

YUKARIÇİFTLİK Ne tarafta

YUKARIÇİFTLİK Hangi Bölgede


YUKARIÇİFTLİK köyü, MERKEZ bucağı, ARALIK ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir. YUKARIÇİFTLİK Doğu Anadolu bölgesindedir.
YUKARIÇİFTLİK köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. YUKARIÇİFTLİK Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler