Ben bilirim

YILDIZTEPE nereye bağlı?, YILDIZTEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT ZİLE YILDIZTEPE bucağı 60 356
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ YILDIZTEPE köyü 51 388
TURKIYE TOKAT ZİLE YILDIZTEPE YILDIZTEPE köyü 60 356
TURKIYE DÜZCE GÜMÜŞOVA MERKEZ YILDIZTEPE köyü 81 380
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE UŞAK SİVASLI MERKEZ SELÇİKLER 64 276
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ AMBARLIK 53 464
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ YEŞİLDERE 53 464
TURKIYE KAYSERİ TALAS MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İSTANBUL BAĞCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA ALTINDAĞ MERKEZ MERKEZ 6 312
YILDIZTEPE Nereye bağlı

YILDIZTEPE Nerede

YILDIZTEPE Ne tarafta

YILDIZTEPE Hangi Bölgede


YILDIZTEPE bucağı, ZİLE ilçesine ve TOKAT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.YILDIZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
YILDIZTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. YILDIZTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
YILDIZTEPE bucağı, ZİLE ilçesine ve TOKAT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.YILDIZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
YILDIZTEPE köyü, YILDIZTEPE bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. YILDIZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
YILDIZTEPE köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞOVA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. YILDIZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YILDIZTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, SELÇİKLER köyü, MERKEZ bucağı, SİVASLI ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.YILDIZTEPE Ege bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, AMBARLIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.YILDIZTEPE Karedeniz bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BATTALGAZİ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.YILDIZTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YILDIZTEPE Marmara bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.YILDIZTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.YILDIZTEPE Ege bölgesindedir.
YILDIZTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINDAĞ ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YILDIZTEPE İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler