Ben bilirim

YILANLICA nereye bağlı?, YILANLICA nerede?

YILANLICA nereye bağlı, YILANLICA nerede? YILANLICA köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. YILANLICA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ YILANLICA köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ YILANLICAKUZ köyü 67 372
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ UZUNDERE 28 454
YILANLICA Nereye bağlı

YILANLICA Nerede

YILANLICA Ne tarafta

YILANLICA Hangi Bölgede


YILANLICA köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. YILANLICA Karedeniz bölgesindedir.
YILANLICA mahallesi, UZUNDERE köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YILANLICA Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler