Ben bilirim

YIĞILCA nereye bağlı?, YIĞILCA nerede?

YIĞILCA ilçesi, DÜZCE ilinin 8 ilçesinden birisidir. YIĞILCA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda YIĞILCA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, YIĞILCA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. YIĞILCA ilçesinin Trafik plaka kodu 81 ve Telefon alan kodu 380 dır.

Bağlı Olduğu
Ülke Eyalet Şehir İlçe Bucak Köy Mahalle Trafik Kodu Alan Kodu
TURKIYE DÜZCE YIĞILCA ilçesi 81 380

YIĞILCA nerede - harita üzerindeki konumuYIĞILCA Nereye bağlı

YIĞILCA Nerede

YIĞILCA Ne tarafta

YIĞILCA Hangi Bölgede


YIĞILCA ilçesi, DÜZCE şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. YIĞILCA Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3,75

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Daha bir çok yenilikler ile karşısınızda olacağız bizi takip etmeye devam edin.

En Çok Aranan Yerler