Ben bilirim

YEŞİLKENT nereye bağlı?, YEŞİLKENT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP DURAĞAN MERKEZ YEŞİLKENT köyü 57 368
TURKIYE İSTANBUL ESENYURT MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE NİĞDE ÇİFTLİK MERKEZ AZATLI 51 388
TURKIYE KAYSERİ SARIZ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ YEŞİLBÜK 29 456
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ ÖRENCİK 37 366
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HANKENDİ HANKENDİ 23 424
TURKIYE İSTANBUL AVCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
YEŞİLKENT Nereye bağlı

YEŞİLKENT Nerede

YEŞİLKENT Ne tarafta

YEŞİLKENT Hangi Bölgede


YEŞİLKENT köyü, MERKEZ bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. YEŞİLKENT Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESENYURT ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YEŞİLKENT Marmara bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞİSKELE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.YEŞİLKENT Marmara bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YEŞİLKENT Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, AZATLI köyü, MERKEZ bucağı, ÇİFTLİK ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.YEŞİLKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIZ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.YEŞİLKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, YEŞİLBÜK köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.YEŞİLKENT Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, ÖRENCİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.YEŞİLKENT Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.YEŞİLKENT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAZARCIK ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.YEŞİLKENT Akdeniz bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, HANKENDİ köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.YEŞİLKENT Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AVCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YEŞİLKENT Marmara bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.YEŞİLKENT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.YEŞİLKENT Marmara bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUBUK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YEŞİLKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YEŞİLKENT İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler