Ben bilirim

YEŞİLADA nereye bağlı?, YEŞİLADA nerede?

YEŞİLADA nereye bağlı, YEŞİLADA nerede? YEŞİLADA köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. YEŞİLADA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ YEŞİLADA köyü 67 372
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 70 338
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE SAMSUN VEZİRKÖPRÜ MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ORDU KABADÜZ MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE HATAY SAMANDAĞ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ MERKEZ 32 246
YEŞİLADA Nereye bağlı

YEŞİLADA Nerede

YEŞİLADA Ne tarafta

YEŞİLADA Hangi Bölgede


YEŞİLADA köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. YEŞİLADA Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLADA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.YEŞİLADA İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLADA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YEŞİLADA Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLADA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VEZİRKÖPRÜ ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.YEŞİLADA Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLADA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KABADÜZ ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YEŞİLADA Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLADA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAMANDAĞ ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.YEŞİLADA Akdeniz bölgesindedir.
YEŞİLADA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EĞİRDİR ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.YEŞİLADA Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler