Ben bilirim

YENİYOL nereye bağlı?, YENİYOL nerede?

YENİYOL nereye bağlı, YENİYOL nerede? YENİYOL köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. YENİYOL köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE ARDEŞEN MERKEZ YENİYOL köyü 53 464
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ BEYÇAYIRI YENİYOL köyü 72 488
TURKIYE GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR MERKEZ YENİYOL köyü 28 454
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ YENİYOL köyü 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ YENİYOL köyü 29 456
TURKIYE YOZGAT ÇEKEREK MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE HAKKARİ MERKEZ BAĞIŞLI AKÇALI 30 438
TURKIYE HAKKARİ MERKEZ GEÇİTLİ PINARCA 30 438
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ ÇATAK 28 454
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ ALINCA 28 454
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ AKCASU 19 364
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ MERKEZ 19 364
TURKIYE AFYONKARAHİSAR DAZKIRI MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ARTVİN ARHAVİ MERKEZ YUKARIŞAHİNLER 8 466
TURKIYE ARTVİN BORÇKA MERKEZ MERKEZ 8 466
YENİYOL Nereye bağlı

YENİYOL Nerede

YENİYOL Ne tarafta

YENİYOL Hangi Bölgede


YENİYOL köyü, MERKEZ bucağı, ARDEŞEN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL köyü, BEYÇAYIRI bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. YENİYOL Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YENİYOL köyü, MERKEZ bucağı, ŞEBİNKARAHİSAR ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇEKEREK ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.YENİYOL İç Anadolu bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, AKÇALI köyü, BAĞIŞLI bucağı, MERKEZ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.YENİYOL Doğu Anadolu bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, PINARCA köyü, GEÇİTLİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.YENİYOL Doğu Anadolu bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, ÇATAK köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, ALINCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, AKCASU köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DAZKIRI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YENİYOL Ege bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, YUKARIŞAHİNLER köyü, MERKEZ bucağı, ARHAVİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.
YENİYOL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.YENİYOL Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler