Ben bilirim

YENİSU nereye bağlı?, YENİSU nerede?

YENİSU nereye bağlı YENİSU nerede? YENİSU bucağı, GENÇ ilçesine ve BİNGÖL iline bağlıdır. YENİSU bucağı ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YENİSU bucağı 12 426
TURKIYE TOKAT TURHAL MERKEZ YENİSU köyü 60 356
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YENİSU YENİSU B.M köyü 12 426
TURKIYE KONYA ÇUMRA MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MALATYA ARGUVAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
YENİSU Nereye bağlı

YENİSU Nerede

YENİSU Ne tarafta

YENİSU Hangi Bölgede


YENİSU bucağı, GENÇ ilçesine ve BİNGÖL şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.YENİSU 624 bölgesindedir.
YENİSU köyü, MERKEZ bucağı, TURHAL ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. YENİSU 20391 bölgesindedir.
YENİSU bucağı, GENÇ ilçesine ve BİNGÖL şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.YENİSU 31975 bölgesindedir.
YENİSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUMRA ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.YENİSU 53068 bölgesindedir.
YENİSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARGUVAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.YENİSU 23059 bölgesindedir.
YENİSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.YENİSU 40348 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler