Ben bilirim

YENİPAZAR nereye bağlı?, YENİPAZAR nerede?

YENİPAZAR nereye bağlı?, YENİPAZAR nerede?, YENİPAZAR nerenin ilçesi? YENİPAZAR ilçesi AYDIN ilinin 17 ilçesinden birisidir. YENİPAZAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda YENİPAZAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, YENİPAZAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. YENİPAZAR ilçesinin Trafik plaka kodu 9 ve Telefon alan kodu 256 dır.

Aşağıdaki tabloda YENİPAZAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve YENİPAZAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AYDIN YENİPAZAR ilçesi 9 256
TURKIYE BİLECİK YENİPAZAR ilçesi 11 228
TURKIYE YOZGAT BOĞAZLIYAN YENİPAZAR bucağı 66 354
TURKIYE YOZGAT BOĞAZLIYAN YENİPAZAR YENİPAZAR köyü 66 354
TURKIYE AKSARAY GÜLAĞAÇ MERKEZ DEMİRCİ 68 382
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236

YENİPAZAR nerede - harita üzerindeki konumuYENİPAZAR Nereye bağlı

YENİPAZAR Nerede

YENİPAZAR Ne tarafta

YENİPAZAR Hangi Bölgede


YENİPAZAR ilçesi, AYDIN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir. YENİPAZAR Ege bölgesindedir.
YENİPAZAR bucağı, BOĞAZLIYAN ilçesine ve YOZGAT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.YENİPAZAR İç Anadolu bölgesindedir.
YENİPAZAR bucağı, BOĞAZLIYAN ilçesine ve YOZGAT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.YENİPAZAR İç Anadolu bölgesindedir.
YENİPAZAR köyü, YENİPAZAR bucağı, BOĞAZLIYAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. YENİPAZAR İç Anadolu bölgesindedir.
YENİPAZAR mahallesi, DEMİRCİ köyü, MERKEZ bucağı, GÜLAĞAÇ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.YENİPAZAR İç Anadolu bölgesindedir.
YENİPAZAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.YENİPAZAR Karedeniz bölgesindedir.
YENİPAZAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.YENİPAZAR Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler