Ben bilirim

YENİMESCİT nereye bağlı?, YENİMESCİT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE GÜNEYSU MERKEZ KIBLEDAĞI 53 464
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MERKEZ MERKEZ 22 284




YENİMESCİT Nereye bağlı

YENİMESCİT Nerede

YENİMESCİT Ne tarafta

YENİMESCİT Hangi Bölgede


YENİMESCİT mahallesi, KIBLEDAĞI köyü, MERKEZ bucağı, GÜNEYSU ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.YENİMESCİT Karedeniz bölgesindedir.
YENİMESCİT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.YENİMESCİT Karedeniz bölgesindedir.
YENİMESCİT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.YENİMESCİT Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler