Ben bilirim

YENİKENT nereye bağlı?, YENİKENT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ YENİKENT köyü 57 368
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ YENİKENT köyü 58 346
TURKIYE AKSARAY MERKEZ YEŞİLOVA YENİKENT köyü 68 382
TURKIYE AĞRI TUTAK MERKEZ YENİKENT köyü 4 472
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ YENİKENT köyü 43 274
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE İSTANBUL ESENYURT MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE AKSARAY MERKEZ TAŞPINAR AKÇAKENT 68 382
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ORDU FATSA MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE NİĞDE ÇİFTLİK MERKEZ BOZKÖY 51 388
TURKIYE TOKAT REŞADİYE MERKEZ SAZAK 60 356
TURKIYE KOCAELİ DERİNCE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KONYA KARATAY MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KIRŞEHİR AKÇAKENT MERKEZ MERKEZ 40 386
TURKIYE İZMİR URLA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ERZURUM HINIS MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI MERKEZ YEŞİLÇİFTLİK 3 272
TURKIYE AYDIN SÖKE MERKEZ MERKEZ 9 256
YENİKENT Nereye bağlı

YENİKENT Nerede

YENİKENT Ne tarafta

YENİKENT Hangi Bölgede


YENİKENT köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. YENİKENT Karedeniz bölgesindedir.
YENİKENT köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT köyü, YEŞİLOVA bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT köyü, MERKEZ bucağı, TUTAK ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. YENİKENT Doğu Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. YENİKENT Ege bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESENYURT ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YENİKENT Marmara bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, AKÇAKENT köyü, TAŞPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YENİKENT Karedeniz bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FATSA ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YENİKENT Karedeniz bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, BOZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ÇİFTLİK ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, SAZAK köyü, MERKEZ bucağı, REŞADİYE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.YENİKENT Karedeniz bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERİNCE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.YENİKENT Marmara bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAY ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.YENİKENT Marmara bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKENT ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir.YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, URLA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.YENİKENT Ege bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.YENİKENT Ege bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYİTGAZİ ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜNYÜZÜ ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YENİKENT İç Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HINIS ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.YENİKENT Doğu Anadolu bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.YENİKENT Marmara bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, YEŞİLÇİFTLİK köyü, MERKEZ bucağı, SULTANDAĞI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YENİKENT Ege bölgesindedir.
YENİKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SÖKE ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.YENİKENT Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler