Ben bilirim

YENİBAĞLAR nereye bağlı?, YENİBAĞLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE DENİZLİ BOZKURT MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
YENİBAĞLAR Nereye bağlı

YENİBAĞLAR Nerede

YENİBAĞLAR Ne tarafta

YENİBAĞLAR Hangi Bölgede


YENİBAĞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.YENİBAĞLAR 54195 bölgesindedir.
YENİBAĞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.YENİBAĞLAR 13413 bölgesindedir.
YENİBAĞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.YENİBAĞLAR 27680 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler