Ben bilirim

YELLİCE nereye bağlı?, YELLİCE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT KURTALAN YANARSU YELLİCE köyü 56 484
TURKIYE SİVAS KANGAL ÇETİNKAYA YELLİCE köyü 58 346
TURKIYE BOLU MENGEN MERKEZ BAŞYELLİCE köyü 14 374
TURKIYE BOLU MENGEN MERKEZ YELLİCEDEMİRCİLER köyü 14 374
TURKIYE SİVAS HAFİK MERKEZ KIZILCAÖREN 58 346
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BİNGÖL YAYLADERE MERKEZ SÜRMELİKOÇ 12 426
YELLİCE Nereye bağlı

YELLİCE Nerede

YELLİCE Ne tarafta

YELLİCE Hangi Bölgede


YELLİCE köyü, YANARSU bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. YELLİCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YELLİCE köyü, ÇETİNKAYA bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. YELLİCE İç Anadolu bölgesindedir.
YELLİCE mahallesi, KIZILCAÖREN köyü, MERKEZ bucağı, HAFİK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.YELLİCE İç Anadolu bölgesindedir.
YELLİCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.YELLİCE İç Anadolu bölgesindedir.
YELLİCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.YELLİCE Ege bölgesindedir.
YELLİCE mahallesi, SÜRMELİKOÇ köyü, MERKEZ bucağı, YAYLADERE ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.YELLİCE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler