Ben bilirim

YAVUZ SELİM nereye bağlı?, YAVUZ SELİM nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANTALYA KEPEZ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE İSTANBUL ARNAVUTKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE SAMSUN CANİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE AKSARAY MERKEZ TAŞPINAR TAŞPINAR 68 382
TURKIYE AKSARAY MERKEZ TAŞPINAR ARMUTLU 68 382
TURKIYE AKSARAY GÜLAĞAÇ MERKEZ SOFULAR 68 382
TURKIYE VAN ÇALDIRAN MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE ŞANLIURFA BOZOVA MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE RİZE ARDEŞEN MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE KAYSERİ YEŞİLHİSAR MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE TOKAT TURHAL MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE KAYSERİ BÜNYAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ 28 454
TURKIYE MALATYA YEŞİLYURT MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÖSE MERKEZ MERKEZ 29 456
TURKIYE İSTANBUL SULTANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BEYKOZ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL ESENLER MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE AFYONKARAHİSAR BOLVADİN MERKEZ DİŞLİ 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EVCİLER MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ADIYAMAN SAMSAT MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ FETHİBEY 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ SALAR 3 272
TURKIYE ANKARA ETİMESGUT MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ADIYAMAN GÖLBAŞI MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ MERKEZ 2 416
YAVUZ SELİM Nereye bağlı

YAVUZ SELİM Nerede

YAVUZ SELİM Ne tarafta

YAVUZ SELİM Hangi Bölgede


YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEPEZ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.YAVUZ SELİM Akdeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARNAVUTKÖY ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YAVUZ SELİM Marmara bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CANİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.YAVUZ SELİM Karedeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.YAVUZ SELİM Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, TAŞPINAR köyü, TAŞPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.YAVUZ SELİM İç Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, ARMUTLU köyü, TAŞPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.YAVUZ SELİM İç Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, SOFULAR köyü, MERKEZ bucağı, GÜLAĞAÇ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.YAVUZ SELİM İç Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇALDIRAN ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.YAVUZ SELİM Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZOVA ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.YAVUZ SELİM Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARDEŞEN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.YAVUZ SELİM Karedeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLHİSAR ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.YAVUZ SELİM İç Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TURHAL ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.YAVUZ SELİM Karedeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.YAVUZ SELİM Karedeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BÜNYAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.YAVUZ SELİM İç Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.YAVUZ SELİM Marmara bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEBİNKARAHİSAR ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YAVUZ SELİM Karedeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLYURT ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.YAVUZ SELİM Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.YAVUZ SELİM Karedeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANBEYLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YAVUZ SELİM Marmara bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.YAVUZ SELİM Ege bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYKOZ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YAVUZ SELİM Marmara bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESENLER ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YAVUZ SELİM Marmara bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.YAVUZ SELİM Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.YAVUZ SELİM Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.YAVUZ SELİM Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DULKADİROĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.YAVUZ SELİM Akdeniz bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, DİŞLİ köyü, MERKEZ bucağı, BOLVADİN ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YAVUZ SELİM Ege bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇOBANLAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YAVUZ SELİM Ege bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EVCİLER ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YAVUZ SELİM Ege bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAMSAT ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.YAVUZ SELİM Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, FETHİBEY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YAVUZ SELİM Ege bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, SALAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YAVUZ SELİM Ege bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ETİMESGUT ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YAVUZ SELİM İç Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLBAŞI ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.YAVUZ SELİM Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAVUZ SELİM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.YAVUZ SELİM Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler