Ben bilirim

YANIKLAR nereye bağlı?, YANIKLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANAKKALE BAYRAMİÇ YİĞİTLER YANIKLAR köyü 17 286
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ KALAYCIOĞLU 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE DURSUNLAR 67 372
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ BAŞKÖY 37 366
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ YELKENLER 14 374
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ İKİKİSE 19 364
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ İKİPINAR 19 364
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ TOPARDIÇ 14 374
TURKIYE AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR MERKEZ OLUKPINAR 3 272
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ GEÇİTLİ 8 466
YANIKLAR Nereye bağlı

YANIKLAR Nerede

YANIKLAR Ne tarafta

YANIKLAR Hangi Bölgede


YANIKLAR köyü, YİĞİTLER bucağı, BAYRAMİÇ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. YANIKLAR Marmara bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, KALAYCIOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, DURSUNLAR köyü, PERŞEMBE bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, BAŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.YANIKLAR Ege bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, YELKENLER köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, İKİKİSE köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, İKİPINAR köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, TOPARDIÇ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, OLUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, İSCEHİSAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.YANIKLAR Ege bölgesindedir.
YANIKLAR mahallesi, GEÇİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.YANIKLAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler