Ben bilirim

YALINCA nereye bağlı?, YALINCA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS HAFİK CELALLI YALINCAK köyü 58 346
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ BEŞPINAR YALINCA köyü 72 488
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ ÇAĞLAYAN YALINCA köyü 24 446
TURKIYE VAN GÜRPINAR MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE MALATYA DOĞANYOL MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE KARS ARPAÇAY MERKEZ MERKEZ 36 474
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ KAŞLICA 23 424
TURKIYE ERZURUM TEKMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
YALINCA Nereye bağlı

YALINCA Nerede

YALINCA Ne tarafta

YALINCA Hangi Bölgede


YALINCA köyü, BEŞPINAR bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. YALINCA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YALINCA köyü, ÇAĞLAYAN bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. YALINCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
YALINCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜRPINAR ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.YALINCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
YALINCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.YALINCA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YALINCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.YALINCA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YALINCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANYOL ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.YALINCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
YALINCA mahallesi, KAŞLICA köyü, MERKEZ bucağı, MADEN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.YALINCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
YALINCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEKMAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.YALINCA Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler