Ben bilirim

YALIKÖY nereye bağlı?, YALIKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT NİKSAR ARDIÇLI YALIKÖY köyü 60 356
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ YALIKÖY köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ YALIKÖY köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ YALIKÖY köyü 28 454
TURKIYE ORDU FATSA MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE RİZE İYİDERE MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE TRABZON VAKFIKEBİR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE İSTANBUL ÇATALCA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BEYKOZ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE AYDIN DİDİM MERKEZ MERKEZ 9 256
YALIKÖY Nereye bağlı

YALIKÖY Nerede

YALIKÖY Ne tarafta

YALIKÖY Hangi Bölgede


YALIKÖY köyü, ARDIÇLI bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. YALIKÖY Karedeniz bölgesindedir.
YALIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. YALIKÖY Karedeniz bölgesindedir.
YALIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. YALIKÖY Karedeniz bölgesindedir.
YALIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TİREBOLU ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. YALIKÖY Karedeniz bölgesindedir.
YALIKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FATSA ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.YALIKÖY Karedeniz bölgesindedir.
YALIKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İYİDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.YALIKÖY Karedeniz bölgesindedir.
YALIKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VAKFIKEBİR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.YALIKÖY Karedeniz bölgesindedir.
YALIKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALCA ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YALIKÖY Marmara bölgesindedir.
YALIKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYKOZ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YALIKÖY Marmara bölgesindedir.
YALIKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİDİM ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.YALIKÖY Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler