Ben bilirim

YAKUPLU nereye bağlı?, YAKUPLU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP DİKMEN MERKEZ YAKUPLU köyü 57 368
TURKIYE UŞAK KARAHALLI MERKEZ KARAYAKUPLU köyü 64 276
TURKIYE YOZGAT YERKÖY SALMANLI YAKUPLU köyü 66 354
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ MERKEZ YAKUPLU köyü 24 446
TURKIYE İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE GİRESUN ÇANAKÇI MERKEZ YEŞİLKÖY 28 454
TURKIYE GİRESUN EYNESİL MERKEZ ÇORAPÇILAR 28 454
TURKIYE GİRESUN EYNESİL MERKEZ ÖREN 28 454
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ KARAKOÇ 28 454
YAKUPLU Nereye bağlı

YAKUPLU Nerede

YAKUPLU Ne tarafta

YAKUPLU Hangi Bölgede


YAKUPLU köyü, MERKEZ bucağı, DİKMEN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. YAKUPLU Karedeniz bölgesindedir.
YAKUPLU köyü, SALMANLI bucağı, YERKÖY ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. YAKUPLU İç Anadolu bölgesindedir.
YAKUPLU köyü, MERKEZ bucağı, İLİÇ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. YAKUPLU Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKUPLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYLİKDÜZÜ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.YAKUPLU Marmara bölgesindedir.
YAKUPLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARAEREĞLİSİ ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.YAKUPLU Marmara bölgesindedir.
YAKUPLU mahallesi, YEŞİLKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ÇANAKÇI ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YAKUPLU Karedeniz bölgesindedir.
YAKUPLU mahallesi, ÇORAPÇILAR köyü, MERKEZ bucağı, EYNESİL ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YAKUPLU Karedeniz bölgesindedir.
YAKUPLU mahallesi, ÖREN köyü, MERKEZ bucağı, EYNESİL ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YAKUPLU Karedeniz bölgesindedir.
YAKUPLU mahallesi, KARAKOÇ köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YAKUPLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler