Ben bilirim

YAKAKÖY nereye bağlı?, YAKAKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BATMAN HASANKEYF MERKEZ YAKAKÖY köyü 72 488
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ YAKAKÖY köyü 15 248
TURKIYE SİNOP DİKMEN MERKEZ KADIKÖY 57 368
TURKIYE MUĞLA BODRUM MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA GÖRDES MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR BORNOVA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ANTALYA KORKUTELİ MERKEZ MERKEZ 7 242
YAKAKÖY Nereye bağlı

YAKAKÖY Nerede

YAKAKÖY Ne tarafta

YAKAKÖY Hangi Bölgede


YAKAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, HASANKEYF ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. YAKAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. YAKAKÖY Akdeniz bölgesindedir.
YAKAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BODRUM ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.YAKAKÖY Ege bölgesindedir.
YAKAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖRDES ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.YAKAKÖY Ege bölgesindedir.
YAKAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BORNOVA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.YAKAKÖY Ege bölgesindedir.
YAKAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KORKUTELİ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.YAKAKÖY Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler