Ben bilirim

YAKACIK nereye bağlı?, YAKACIK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE ALTUNHİSAR MERKEZ YAKACIK köyü 51 388
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ DİREKLİ YAKACIKÇAVUŞLU köyü 58 346
TURKIYE TOKAT MERKEZ GÖKDERE YAKACIK köyü 60 356
TURKIYE YOZGAT KADIŞEHRİ MERKEZ YAKACIK köyü 66 354
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ OĞUZ YAKACIK köyü 72 488
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ YAKACIK köyü 73 486
TURKIYE BİLECİK SÖĞÜT MERKEZ YAKACIK köyü 11 228
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ YAKACIK köyü 5 358
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ŞANLIURFA HARRAN MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE TUNCELİ NAZIMİYE BÜYÜKYURT BÜYÜKYURT 62 428
TURKIYE NİĞDE ALTUNHİSAR MERKEZ YAKACIK 51 388
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DENİZLİ ÇİVRİL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ YENİCE 37 366
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR BAYINDIR MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL KARTAL MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE GAZİANTEP OĞUZELİ MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ YAKACIK 5 358
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ YAKACIK 5 358
TURKIYE AĞRI DOĞUBAYAZIT MERKEZ GÜNGÖREN 4 472
TURKIYE AYDIN KUYUCAK MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA GAZİPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ KUYUCAK KÖMÜR 2 416
TURKIYE ANKARA KEÇİÖREN MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA YENİMAHALLE MERKEZ MERKEZ 6 312
YAKACIK Nereye bağlı

YAKACIK Nerede

YAKACIK Ne tarafta

YAKACIK Hangi Bölgede


YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, ALTUNHİSAR ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. YAKACIK İç Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK köyü, GÖKDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. YAKACIK Karedeniz bölgesindedir.
YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, KADIŞEHRİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. YAKACIK İç Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK köyü, OĞUZ bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. YAKACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. YAKACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, SÖĞÜT ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. YAKACIK Marmara bölgesindedir.
YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. YAKACIK Karedeniz bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HARRAN ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.YAKACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, BÜYÜKYURT köyü, BÜYÜKYURT bucağı, NAZIMİYE ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.YAKACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, ALTUNHİSAR ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. YAKACIK İç Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, ALTUNHİSAR ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.YAKACIK İç Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.YAKACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİVRİL ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.YAKACIK Ege bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, YENİCE köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.YAKACIK Karedeniz bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.YAKACIK Ege bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAYINDIR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.YAKACIK Ege bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OĞUZELİ ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.YAKACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. YAKACIK Karedeniz bölgesindedir.
YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. YAKACIK Karedeniz bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DOĞUBAYAZIT ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.YAKACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GAZİPAŞA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.YAKACIK Akdeniz bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, KÖMÜR köyü, KUYUCAK bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.YAKACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEÇİÖREN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YAKACIK İç Anadolu bölgesindedir.
YAKACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİMAHALLE ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YAKACIK İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler