Ben bilirim

YAĞMURCA nereye bağlı?, YAĞMURCA nerede?

YAĞMURCA nereye bağlı, YAĞMURCA nerede? YAĞMURCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlıdır. YAĞMURCA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ YAĞMURCA köyü 67 372
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ YAĞMURCA köyü 73 486
TURKIYE EDİRNE UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY YAĞMURCA köyü 22 284
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ YAĞMURCA köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ KÜMBET 28 454
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ YAĞMURCA 28 454
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BALCILI 8 466
YAĞMURCA Nereye bağlı

YAĞMURCA Nerede

YAĞMURCA Ne tarafta

YAĞMURCA Hangi Bölgede


YAĞMURCA köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. YAĞMURCA Karedeniz bölgesindedir.
YAĞMURCA köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. YAĞMURCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
YAĞMURCA köyü, ÇÖPKÖY bucağı, UZUNKÖPRÜ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. YAĞMURCA Marmara bölgesindedir.
YAĞMURCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. YAĞMURCA Karedeniz bölgesindedir.
YAĞMURCA mahallesi, KÜMBET köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YAĞMURCA Karedeniz bölgesindedir.
YAĞMURCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. YAĞMURCA Karedeniz bölgesindedir.
YAĞMURCA mahallesi, YAĞMURCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.YAĞMURCA Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler