Ben bilirim

VİZE nereye bağlı?, VİZE nerede?

VİZE nereye bağlı?, VİZE nerede?, VİZE nerenin ilçesi? VİZE ilçesi KIRKLARELİ ilinin 8 ilçesinden birisidir. VİZE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda VİZE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, VİZE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. VİZE ilçesinin Trafik plaka kodu 39 ve Telefon alan kodu 288 dır.

Aşağıdaki tabloda VİZE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve VİZE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
INGILTERE DEVIZES
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE ilçesi 39 288
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MEYDANCIK OBA 8 466
VİZE Nereye bağlı

VİZE Nerede

VİZE Ne tarafta

VİZE Hangi Bölgede


VİZE ilçesi, KIRKLARELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. VİZE 1583 bölgesindedir. VİZE İstanbul'un Marmara yakasındadır.
VİZE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKALE ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.VİZE 22857 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler