Ben bilirim

VEYSEL KARANİ nereye bağlı?, VEYSEL KARANİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL SANCAKTEPE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 56 484
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272
VEYSEL KARANİ Nereye bağlı

VEYSEL KARANİ Nerede

VEYSEL KARANİ Ne tarafta

VEYSEL KARANİ Hangi Bölgede


VEYSEL KARANİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SANCAKTEPE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.VEYSEL KARANİ Marmara bölgesindedir.
VEYSEL KARANİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.VEYSEL KARANİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
VEYSEL KARANİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.VEYSEL KARANİ Marmara bölgesindedir.
VEYSEL KARANİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.VEYSEL KARANİ Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler