Ben bilirim

VELİBEYLER nereye bağlı?, VELİBEYLER nerede?

VELİBEYLER nereye bağlı, VELİBEYLER nerede? VELİBEYLER köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. VELİBEYLER köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ VELİBEYLER köyü 67 372
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ DAVUTLAR 64 276
TURKIYE UŞAK MERKEZ GÜRE KÖPRÜBAŞI 64 276
VELİBEYLER Nereye bağlı

VELİBEYLER Nerede

VELİBEYLER Ne tarafta

VELİBEYLER Hangi Bölgede


VELİBEYLER köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. VELİBEYLER Karedeniz bölgesindedir.
VELİBEYLER mahallesi, DAVUTLAR köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.VELİBEYLER Ege bölgesindedir.
VELİBEYLER mahallesi, KÖPRÜBAŞI köyü, GÜRE bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.VELİBEYLER Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler