Ben bilirim

UZUNDERE nereye bağlı?, UZUNDERE nerede?

UZUNDERE nereye bağlı?, UZUNDERE nerede?, UZUNDERE nerenin ilçesi? UZUNDERE ilçesi ERZURUM ilinin 20 ilçesinden birisidir. UZUNDERE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda UZUNDERE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, UZUNDERE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. UZUNDERE ilçesinin Trafik plaka kodu 25 ve Telefon alan kodu 442 dır.

Aşağıdaki tabloda UZUNDERE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve UZUNDERE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ERZURUM UZUNDERE ilçesi 25 442
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ UZUNDERE köyü 53 464
TURKIYE BATMAN HASANKEYF MERKEZ UZUNDERE köyü 72 488
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ UZUNDERE köyü 28 454
TURKIYE OSMANİYE DÜZİÇİ MERKEZ KARAGEDİK 80 328
TURKIYE İZMİR KARABAĞLAR MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ORDU AYBASTI MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ÇANAKKALE BİGA BALIKLIÇEŞME KEMER 17 286
TURKIYE ERZURUM UZUNDERE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ AĞAÇELİ ILICALAR 12 426
TURKIYE AYDIN KÖŞK MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ARTVİN MERKEZ MERKEZ ORMANLI 8 466

UZUNDERE ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
UZUNDERE ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
UZUNDERE nerede - harita üzerindeki konumuUZUNDERE Nereye bağlı

UZUNDERE Nerede

UZUNDERE Ne tarafta

UZUNDERE Hangi Bölgede


UZUNDERE ilçesi, ERZURUM şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir. UZUNDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
UZUNDERE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. UZUNDERE Karedeniz bölgesindedir.
UZUNDERE köyü, MERKEZ bucağı, HASANKEYF ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. UZUNDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
UZUNDERE köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. UZUNDERE Karedeniz bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, KARAGEDİK köyü, MERKEZ bucağı, DÜZİÇİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.UZUNDERE Akdeniz bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARABAĞLAR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.UZUNDERE Ege bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYBASTI ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.UZUNDERE Karedeniz bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.UZUNDERE Ege bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, KEMER köyü, BALIKLIÇEŞME bucağı, BİGA ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.UZUNDERE Marmara bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, UZUNDERE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.UZUNDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, ILICALAR köyü, AĞAÇELİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.UZUNDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖŞK ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.UZUNDERE Ege bölgesindedir.
UZUNDERE mahallesi, ORMANLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.UZUNDERE Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler