Ben bilirim

UZUNÇAM nereye bağlı?, UZUNÇAM nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP AYANCIK MERKEZ UZUNÇAM köyü 57 368
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ UZUNÇAM köyü 14 374
TURKIYE KÜTAHYA EMET MERKEZ UZUNÇAM köyü 43 274
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ GÖKBEL 78 372
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE MANİSA GÖRDES MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
UZUNÇAM Nereye bağlı

UZUNÇAM Nerede

UZUNÇAM Ne tarafta

UZUNÇAM Hangi Bölgede


UZUNÇAM köyü, MERKEZ bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. UZUNÇAM Karedeniz bölgesindedir.
UZUNÇAM köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. UZUNÇAM Karedeniz bölgesindedir.
UZUNÇAM köyü, MERKEZ bucağı, EMET ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. UZUNÇAM Ege bölgesindedir.
UZUNÇAM mahallesi, GÖKBEL köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.UZUNÇAM Karedeniz bölgesindedir.
UZUNÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.UZUNÇAM Karedeniz bölgesindedir.
UZUNÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖRDES ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.UZUNÇAM Ege bölgesindedir.
UZUNÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.UZUNÇAM Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler