Ben bilirim

ÜNALDI nereye bağlı?, ÜNALDI nerede?

ÜNALDI nereye bağlı, ÜNALDI nerede? ÜNALDI köyü, SARIKONAK bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlıdır. ÜNALDI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO KARAKÖY ÜNALDI köyü 49 436
TURKIYE BİTLİS MERKEZ SARIKONAK ÜNALDI köyü 13 434
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
ÜNALDI Nereye bağlı

ÜNALDI Nerede

ÜNALDI Ne tarafta

ÜNALDI Hangi Bölgede


ÜNALDI köyü, KARAKÖY bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ÜNALDI 17629 bölgesindedir.
ÜNALDI köyü, SARIKONAK bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. ÜNALDI 31412 bölgesindedir.
ÜNALDI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ÜNALDI 54267 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler