Ben bilirim

UMURCA nereye bağlı?, UMURCA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ HASKÖY MERKEZ UMURCA köyü 49 436
TURKIYE TOKAT REŞADİYE MERKEZ UMURCA köyü 60 356
TURKIYE EDİRNE MERİÇ MERKEZ UMURCA köyü 22 284
TURKIYE GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR MERKEZ YUMURCAKTAŞ köyü 28 454
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ MERKEZ UMURCA köyü 39 288
TURKIYE TOKAT REŞADİYE MERKEZ YEŞİLYURT 60 356
TURKIYE MUĞLA BODRUM MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE İZMİR KİRAZ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ELAZIĞ PALU MERKEZ AKYÜREK 23 424
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
UMURCA Nereye bağlı

UMURCA Nerede

UMURCA Ne tarafta

UMURCA Hangi Bölgede


UMURCA köyü, MERKEZ bucağı, HASKÖY ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. UMURCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
UMURCA köyü, MERKEZ bucağı, REŞADİYE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. UMURCA Karedeniz bölgesindedir.
UMURCA köyü, MERKEZ bucağı, MERİÇ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. UMURCA Marmara bölgesindedir.
UMURCA köyü, MERKEZ bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. UMURCA Marmara bölgesindedir.
UMURÇA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BODRUM ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.UMURÇA Ege bölgesindedir.
UMURCA mahallesi, AKYÜREK köyü, MERKEZ bucağı, PALU ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.UMURCA Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler