Ben bilirim

ULAŞLI nereye bağlı?, ULAŞLI nerede?

ULAŞLI nereye bağlı, ULAŞLI nerede? ULAŞLI köyü, BEKİRHAN bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlıdır. ULAŞLI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ ULAŞLI köyü 50 384
TURKIYE BATMAN KOZLUK BEKİRHAN ULAŞLI köyü 72 488
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 80 328
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ OSMANLI 67 372
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE GAZİANTEP OĞUZELİ MERKEZ MERKEZ 27 342
ULAŞLI Nereye bağlı

ULAŞLI Nerede

ULAŞLI Ne tarafta

ULAŞLI Hangi Bölgede


ULAŞLI köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. ULAŞLI İç Anadolu bölgesindedir.
ULAŞLI köyü, BEKİRHAN bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. ULAŞLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ULAŞLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.ULAŞLI Akdeniz bölgesindedir.
ULAŞLI mahallesi, OSMANLI köyü, MERKEZ bucağı, ALAPLI ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ULAŞLI Karedeniz bölgesindedir.
ULAŞLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ULAŞLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ULAŞLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OĞUZELİ ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ULAŞLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler