Ben bilirim

UĞURTAŞI nereye bağlı?, UĞURTAŞI nerede?

UĞURTAŞI nereye bağlı, UĞURTAŞI nerede? UĞURTAŞI köyü, MERKEZ bucağı, TORUL ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. UĞURTAŞI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARDAHAN GÖLE ÇAYIRBAŞI UĞURTAŞI köyü 75 478
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ UĞURTAŞI köyü 29 456
UĞURTAŞI Nereye bağlı

UĞURTAŞI Nerede

UĞURTAŞI Ne tarafta

UĞURTAŞI Hangi Bölgede


UĞURTAŞI köyü, ÇAYIRBAŞI bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. UĞURTAŞI 13776 bölgesindedir.
UĞURTAŞI köyü, MERKEZ bucağı, TORUL ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. UĞURTAŞI 22654 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler