Ben bilirim

ÜÇPINAR nereye bağlı?, ÜÇPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT KURTALAN BAĞLICA ÜÇPINAR köyü 56 484
TURKIYE SİNOP DİKMEN MERKEZ ÜÇPINAR köyü 57 368
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ ÜÇPINAR köyü 58 346
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ ÜÇPINAR köyü 79 348
TURKIYE ÇANAKKALE LAPSEKİ UMURBEY ÜÇPINAR köyü 17 286
TURKIYE ÇORUM ORTAKÖY MERKEZ ORUÇPINAR köyü 19 364
TURKIYE ELAZIĞ KEBAN MERKEZ ÜÇPINAR köyü 23 424
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ ÜÇPINAR köyü 24 446
TURKIYE KARS AKYAKA MERKEZ ÜÇPINAR köyü 36 474
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ İĞDİR ÜÇPINAR köyü 37 366
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA ZAFER 74 378
TURKIYE SAMSUN CANİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ BALICAK 74 378
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE TRABZON ARSİN MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KAYSERİ PINARBAŞI MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KONYA BEYŞEHİR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA BOZKIR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ÇAĞLAYANCERİT MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MALATYA DARENDE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ YAZIKÖY 14 374
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ YAZIKÖY 14 374
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ İBİK 19 364
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BALIKESİR KARESİ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY YANIKLI 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ZEYTİNLİK KALBURLU 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ZEYTİNLİK ORUÇLU 8 466
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
ÜÇPINAR Nereye bağlı

ÜÇPINAR Nerede

ÜÇPINAR Ne tarafta

ÜÇPINAR Hangi Bölgede


ÜÇPINAR köyü, BAĞLICA bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. ÜÇPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, MERKEZ bucağı, DİKMEN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ÜÇPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. ÜÇPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, UMURBEY bucağı, LAPSEKİ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÜÇPINAR Marmara bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, MERKEZ bucağı, KEBAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. ÜÇPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. ÜÇPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, MERKEZ bucağı, AKYAKA ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. ÜÇPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR köyü, İĞDİR bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, ZAFER köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CANİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, BALICAK köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÜÇPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ÜÇPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARSİN ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.ÜÇPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇÜNGÜŞ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ÜÇPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYŞEHİR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ÜÇPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKIR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ÜÇPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARENDE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.ÜÇPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, YAZIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, İBİK köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÜÇPINAR Marmara bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÜÇPINAR Ege bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARESİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÜÇPINAR Marmara bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖNEN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÜÇPINAR Marmara bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, YANIKLI köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, KALBURLU köyü, ZEYTİNLİK bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, ORUÇLU köyü, ZEYTİNLİK bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÜÇPINAR Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÜÇPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
ÜÇPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÜÇPINAR İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler