Ben bilirim

ÜÇKARDEŞ nereye bağlı?, ÜÇKARDEŞ nerede?

ÜÇKARDEŞ nereye bağlı, ÜÇKARDEŞ nerede? ÜÇKARDEŞ köyü, KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlıdır. ÜÇKARDEŞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARTVİN HOPA KEMALPAŞA ÜÇKARDEŞ köyü 8 466
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI MEYDAN 13 434
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YAYLA GEYİKDERE 12 426
ÜÇKARDEŞ Nereye bağlı

ÜÇKARDEŞ Nerede

ÜÇKARDEŞ Ne tarafta

ÜÇKARDEŞ Hangi Bölgede


ÜÇKARDEŞ köyü, KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ÜÇKARDEŞ Karedeniz bölgesindedir.
ÜÇKARDEŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ÜÇKARDEŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇKARDEŞ mahallesi, MEYDAN köyü, SAĞINLI bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.ÜÇKARDEŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÜÇKARDEŞ mahallesi, GEYİKDERE köyü, YAYLA bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.ÜÇKARDEŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler