Ben bilirim

TUTAK nereye bağlı?, TUTAK nerede?

TUTAK nereye bağlı?, TUTAK nerede?, TUTAK nerenin ilçesi? TUTAK ilçesi AĞRI ilinin 8 ilçesinden birisidir. TUTAK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda TUTAK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, TUTAK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. TUTAK ilçesinin Trafik plaka kodu 4 ve Telefon alan kodu 472 dır.

Aşağıdaki tabloda TUTAK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve TUTAK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AĞRI TUTAK ilçesi 4 472
TURKIYE IĞDIR TUZLUCA MERKEZ TUTAK köyü 76 476
TURKIYE AĞRI DOĞUBAYAZIT SULUÇEM TUTAK köyü 4 472
TURKIYE VAN GÜRPINAR MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ YUKARIYENİGÜN 4 472
TUTAK Nereye bağlı

TUTAK Nerede

TUTAK Ne tarafta

TUTAK Hangi Bölgede


TUTAK ilçesi, AĞRI şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. TUTAK 1562 bölgesindedir. TUTAK İstanbul'un Doğu Anadolu yakasındadır.
TUTAK köyü, MERKEZ bucağı, TUZLUCA ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir. TUTAK 14077 bölgesindedir.
TUTAK köyü, SULUÇEM bucağı, DOĞUBAYAZIT ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. TUTAK 30039 bölgesindedir.
TUTAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜRPINAR ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.TUTAK 22992 bölgesindedir.
TUTAK mahallesi, YUKARIYENİGÜN köyü, MERKEZ bucağı, HAMUR ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.TUTAK 3063 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler