Ben bilirim

TÜRKALİ nereye bağlı?, TÜRKALİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MURSAL ÖDEK 58 346
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ KUZYAKA KEREMLİ 37 366
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İSTANBUL BEŞİKTAŞ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TÜRKALİ Nereye bağlı

TÜRKALİ Nerede

TÜRKALİ Ne tarafta

TÜRKALİ Hangi Bölgede


TÜRKALİ mahallesi, ÖDEK köyü, MURSAL bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.TÜRKALİ İç Anadolu bölgesindedir.
TÜRKALİ mahallesi, KEREMLİ köyü, KUZYAKA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.TÜRKALİ Karedeniz bölgesindedir.
TÜRKALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.TÜRKALİ Ege bölgesindedir.
TÜRKALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİKTAŞ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.TÜRKALİ Marmara bölgesindedir.
TÜRKALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.TÜRKALİ Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler