Ben bilirim

TOROSLAR nereye bağlı?, TOROSLAR nerede?

TOROSLAR nereye bağlı?, TOROSLAR nerede?, TOROSLAR nerenin ilçesi? TOROSLAR ilçesi MERSİN ilinin 13 ilçesinden birisidir. TOROSLAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda TOROSLAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, TOROSLAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. TOROSLAR ilçesinin Trafik plaka kodu 33 ve Telefon alan kodu 324 dır.

Aşağıdaki tabloda TOROSLAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve TOROSLAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MERSİN TOROSLAR ilçesi 33 324
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN TOROSLAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TOROSLAR Nereye bağlı

TOROSLAR Nerede

TOROSLAR Ne tarafta

TOROSLAR Hangi Bölgede


TOROSLAR ilçesi, MERSİN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir. TOROSLAR 1934 bölgesindedir. TOROSLAR İstanbul'un Akdeniz yakasındadır.
TOROSLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKDENİZ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.TOROSLAR 67337 bölgesindedir.
TOROSLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOROSLAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.TOROSLAR 67094 bölgesindedir.
TOROSLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.TOROSLAR 67546 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler