Ben bilirim

TOPALLAR nereye bağlı?, TOPALLAR nerede?

TOPALLAR nereye bağlı, TOPALLAR nerede? TOPALLAR köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlıdır. TOPALLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ TOPALLAR köyü 58 346
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ TOPALLAR köyü 74 378
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ TOPALLAR köyü 79 348
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ KARŞIYAKA 74 378
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ YEŞİLYURT 74 378
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ULUGEÇİTAMBARCI 74 378
TURKIYE KIRIKKALE KESKİN MERKEZ ÇİPİDERESİ 71 318
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ YAZICIK 67 372
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ DAVUTLAR 64 276
TURKIYE UŞAK MERKEZ GÜRE YENİKÖY 64 276
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ ALTINOVA 43 274
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ AKMESCİT 37 366
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ YAZILAR 14 374
TURKIYE ADANA SAİMBEYLİ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA SAİMBEYLİ MERKEZ MERKEZ 1 322
TOPALLAR Nereye bağlı

TOPALLAR Nerede

TOPALLAR Ne tarafta

TOPALLAR Hangi Bölgede


TOPALLAR köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. TOPALLAR İç Anadolu bölgesindedir.
TOPALLAR köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. TOPALLAR Karedeniz bölgesindedir.
TOPALLAR köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. TOPALLAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, KARŞIYAKA köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.TOPALLAR Karedeniz bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, YEŞİLYURT köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.TOPALLAR Karedeniz bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, ULUGEÇİTAMBARCI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.TOPALLAR Karedeniz bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, ÇİPİDERESİ köyü, MERKEZ bucağı, KESKİN ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.TOPALLAR İç Anadolu bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, YAZICIK köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.TOPALLAR Karedeniz bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, YENİKÖY köyü, GÜRE bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.TOPALLAR Ege bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, ALTINOVA köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.TOPALLAR Ege bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, AKMESCİT köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.TOPALLAR Karedeniz bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.TOPALLAR Ege bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, YAZILAR köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.TOPALLAR Karedeniz bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAİMBEYLİ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.TOPALLAR Akdeniz bölgesindedir.
TOPALLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAİMBEYLİ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.TOPALLAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler