Ben bilirim

TERMAL nereye bağlı?, TERMAL nerede?

TERMAL nereye bağlı?, TERMAL nerede?, TERMAL nerenin ilçesi? TERMAL ilçesi YALOVA ilinin 6 ilçesinden birisidir. TERMAL ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda TERMAL ilçesinin harita üzerindeki konumunu, TERMAL ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. TERMAL ilçesinin Trafik plaka kodu 77 ve Telefon alan kodu 226 dır.

Aşağıdaki tabloda TERMAL ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve TERMAL ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YALOVA TERMAL ilçesi 77 226
TURKIYE YALOVA TERMAL MERKEZ YENİMAHALLE 77 226
TURKIYE YALOVA TERMAL MERKEZ YENİMAHALLE 77 226
TURKIYE UŞAK MERKEZ GÜRE ÖRENCİK 64 276
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ DİREKLİ KALIN 58 346
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR MERKEZ MERKEZ 3 272

TERMAL nerede - harita üzerindeki konumuTERMAL Nereye bağlı

TERMAL Nerede

TERMAL Ne tarafta

TERMAL Hangi Bölgede


TERMAL ilçesi, YALOVA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. TERMAL Marmara bölgesindedir.
TERMAL mahallesi, KALIN köyü, DİREKLİ bucağı, YILDIZELİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.TERMAL İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler