Ben bilirim

TELLİOĞLU nereye bağlı?, TELLİOĞLU nerede?

TELLİOĞLU nereye bağlı, TELLİOĞLU nerede? TELLİOĞLU köyü, ÇAYIRBAŞI bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlıdır. TELLİOĞLU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ TELLİOĞLU köyü 67 372
TURKIYE ARDAHAN GÖLE ÇAYIRBAŞI TELLİOĞLU köyü 75 478
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ KUTLUBEYYAZICILAR 74 378
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA GEYİKLİ 37 366
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ KAYHAN 28 454
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ YAKACIK 5 358
TELLİOĞLU Nereye bağlı

TELLİOĞLU Nerede

TELLİOĞLU Ne tarafta

TELLİOĞLU Hangi Bölgede


TELLİOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. TELLİOĞLU 15423 bölgesindedir.
TELLİOĞLU köyü, ÇAYIRBAŞI bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. TELLİOĞLU 13775 bölgesindedir.
TELLİOĞLU mahallesi, KUTLUBEYYAZICILAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.TELLİOĞLU 30298 bölgesindedir.
TELLİOĞLU mahallesi, GEYİKLİ köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.TELLİOĞLU 18133 bölgesindedir.
TELLİOĞLU mahallesi, KAYHAN köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.TELLİOĞLU 73830 bölgesindedir.
TELLİOĞLU mahallesi, YAKACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.TELLİOĞLU 8354 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler