Ben bilirim

TAVŞANTEPE nereye bağlı?, TAVŞANTEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DİYARBAKIR BAĞLAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ KİRAZLI BODURLAR 17 286
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TAVŞANTEPE Nereye bağlı

TAVŞANTEPE Nerede

TAVŞANTEPE Ne tarafta

TAVŞANTEPE Hangi Bölgede


TAVŞANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞLAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.TAVŞANTEPE 47407 bölgesindedir.
TAVŞANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.TAVŞANTEPE 39635 bölgesindedir.
TAVŞANTEPE mahallesi, BODURLAR köyü, KİRAZLI bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.TAVŞANTEPE 55174 bölgesindedir.
TAVŞANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.TAVŞANTEPE 37390 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler