Ben bilirim

TAVŞANLI nereye bağlı?, TAVŞANLI nerede?

TAVŞANLI nereye bağlı?, TAVŞANLI nerede?, TAVŞANLI nerenin ilçesi? TAVŞANLI ilçesi KÜTAHYA ilinin 13 ilçesinden birisidir. TAVŞANLI ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda TAVŞANLI ilçesinin harita üzerindeki konumunu, TAVŞANLI ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. TAVŞANLI ilçesinin Trafik plaka kodu 43 ve Telefon alan kodu 274 dır.

Aşağıdaki tabloda TAVŞANLI ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve TAVŞANLI ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI ilçesi 43 274
TURKIYE SİVAS HAFİK MERKEZ TAVŞANLI köyü 58 346
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ TAVŞANLI köyü 70 338
TURKIYE YALOVA ALTINOVA MERKEZ TAVŞANLI köyü 77 226
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ BOYALI TAVŞANLI köyü 37 366
TURKIYE TRABZON OF MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE SİNOP DURAĞAN MERKEZ GÖLALAN 57 368
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MARDİN DARGEÇİT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ KIZILÇUKUR 43 274
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ KIZILÇUKUR 43 274
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224

TAVŞANLI ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
TAVŞANLI nerede - harita üzerindeki konumuTAVŞANLI Nereye bağlı

TAVŞANLI Nerede

TAVŞANLI Ne tarafta

TAVŞANLI Hangi Bölgede


TAVŞANLI ilçesi, KÜTAHYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. TAVŞANLI Ege bölgesindedir.
TAVŞANLI köyü, MERKEZ bucağı, HAFİK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. TAVŞANLI İç Anadolu bölgesindedir.
TAVŞANLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. TAVŞANLI İç Anadolu bölgesindedir.
TAVŞANLI köyü, MERKEZ bucağı, ALTINOVA ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. TAVŞANLI Marmara bölgesindedir.
TAVŞANLI köyü, BOYALI bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. TAVŞANLI Karedeniz bölgesindedir.
TAVŞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OF ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.TAVŞANLI Karedeniz bölgesindedir.
TAVŞANLI mahallesi, GÖLALAN köyü, MERKEZ bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.TAVŞANLI Karedeniz bölgesindedir.
TAVŞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.TAVŞANLI Marmara bölgesindedir.
TAVŞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARGEÇİT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.TAVŞANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
TAVŞANLI mahallesi, KIZILÇUKUR köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.TAVŞANLI Ege bölgesindedir.
TAVŞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.TAVŞANLI Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler