Ben bilirim

TAŞYAKA nereye bağlı?, TAŞYAKA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT ŞİRVAN MERKEZ TAŞYAKA köyü 56 484
TURKIYE ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE BURDUR ALTINYAYLA MERKEZ MERKEZ 15 248
TAŞYAKA Nereye bağlı

TAŞYAKA Nerede

TAŞYAKA Ne tarafta

TAŞYAKA Hangi Bölgede


TAŞYAKA köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRVAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. TAŞYAKA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
TAŞYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİRANŞEHİR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.TAŞYAKA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
TAŞYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.TAŞYAKA Ege bölgesindedir.
TAŞYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINYAYLA ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.TAŞYAKA Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler