Ben bilirim

TAŞLIÇAY nereye bağlı?, TAŞLIÇAY nerede?

TAŞLIÇAY nereye bağlı?, TAŞLIÇAY nerede?, TAŞLIÇAY nerenin ilçesi? TAŞLIÇAY ilçesi AĞRI ilinin 8 ilçesinden birisidir. TAŞLIÇAY ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda TAŞLIÇAY ilçesinin harita üzerindeki konumunu, TAŞLIÇAY ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. TAŞLIÇAY ilçesinin Trafik plaka kodu 4 ve Telefon alan kodu 472 dır.

Aşağıdaki tabloda TAŞLIÇAY ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve TAŞLIÇAY ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AĞRI TAŞLIÇAY ilçesi 4 472
TURKIYE BİNGÖL KARLIOVA MERKEZ TAŞLIÇAY köyü 12 426
TURKIYE AĞRI TAŞLIÇAY MERKEZ YUKARITAŞLIÇAY köyü 4 472
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE ORDU GÜLYALI MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE HAKKARİ ŞEMDİNLİ MERKEZ GELİŞEN 30 438
TURKIYE ERZURUM AŞKALE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA AKINCILAR ULUPINAR 2 416
TAŞLIÇAY Nereye bağlı

TAŞLIÇAY Nerede

TAŞLIÇAY Ne tarafta

TAŞLIÇAY Hangi Bölgede


TAŞLIÇAY ilçesi, AĞRI şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. TAŞLIÇAY 1540 bölgesindedir. TAŞLIÇAY İstanbul'un Doğu Anadolu yakasındadır.
TAŞLIÇAY köyü, MERKEZ bucağı, KARLIOVA ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. TAŞLIÇAY 28839 bölgesindedir.
TAŞLIÇAY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERCİŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.TAŞLIÇAY 22520 bölgesindedir.
TAŞLIÇAY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜLYALI ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.TAŞLIÇAY 15579 bölgesindedir.
TAŞLIÇAY mahallesi, GELİŞEN köyü, MERKEZ bucağı, ŞEMDİNLİ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.TAŞLIÇAY 69994 bölgesindedir.
TAŞLIÇAY mahallesi, ULUPINAR köyü, AKINCILAR bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.TAŞLIÇAY 4244 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3,33

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler