Ben bilirim

TAHTALI nereye bağlı?, TAHTALI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS KANGAL DELİKTAŞ TAHTALI köyü 58 346
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ TAHTALI köyü 60 356
TURKIYE KİLİS MERKEZ MERKEZ TAHTALI köyü 79 348
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ TAHTALIKARADUT köyü 79 348
TURKIYE BİTLİS GÜROYMAK MERKEZ TAHTALI köyü 13 434
TURKIYE DÜZCE KAYNAŞLI MERKEZ SARIÇÖKEK 81 380
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ ÇİÇEKLİDERE 80 328
TURKIYE KONYA ÇUMRA MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ KARAMÜRSEL MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ DERİNCE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ DERİNDERE 28 454
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MALATYA YAZIHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
TAHTALI Nereye bağlı

TAHTALI Nerede

TAHTALI Ne tarafta

TAHTALI Hangi Bölgede


TAHTALI köyü, DELİKTAŞ bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. TAHTALI İç Anadolu bölgesindedir.
TAHTALI köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. TAHTALI Karedeniz bölgesindedir.
TAHTALI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. TAHTALI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
TAHTALI köyü, MERKEZ bucağı, GÜROYMAK ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. TAHTALI Doğu Anadolu bölgesindedir.
TAHTALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUMRA ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.TAHTALI İç Anadolu bölgesindedir.
TAHTALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAMÜRSEL ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.TAHTALI Marmara bölgesindedir.
TAHTALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERİNCE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.TAHTALI Marmara bölgesindedir.
TAHTALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAZIHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.TAHTALI Doğu Anadolu bölgesindedir.
TAHTALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.TAHTALI Marmara bölgesindedir.
TAHTALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖNEN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.TAHTALI Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler