Ben bilirim

TABAKLAR nereye bağlı?, TABAKLAR nerede?

TABAKLAR nereye bağlı, TABAKLAR nerede? TABAKLAR köyü, MERKEZ bucağı, EMİRDAĞ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlıdır. TABAKLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA GÖKÇETABAKLAR köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ TABAKLAR köyü 67 372
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ KUTLUBEYTABAKLAR köyü 74 378
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ŞİREMİRTABAKLAR köyü 74 378
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR TABAKLAR köyü 17 286
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ MERKEZ TABAKLAR köyü 3 272
TURKIYE OSMANİYE DÜZİÇİ MERKEZ GÖKÇAYIR 80 328
TURKIYE OSMANİYE DÜZİÇİ MERKEZ GÖKÇAYIR 80 328
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA ÖNCÜLER 74 378
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ MUHSİNLER 67 372
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ULUGEÇİTKADI 74 378
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ IBRICAK 78 372
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ SATUK 78 372
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ MERKEZ 78 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE BASAT 67 372
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ ABDİ 67 372
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ BOLATLAR 37 366
TURKIYE İZMİR BEYDAĞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BOLU MENGEN MERKEZ MERKEZ 14 374
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL MERKEZ YUKARIKULUŞAĞI 23 424
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ DOĞANCILAR 14 374
TURKIYE ADANA KARATAŞ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARATAŞ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ MERKEZ 14 374
TABAKLAR Nereye bağlı

TABAKLAR Nerede

TABAKLAR Ne tarafta

TABAKLAR Hangi Bölgede


TABAKLAR köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR köyü, GÜLPINAR bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. TABAKLAR Marmara bölgesindedir.
TABAKLAR köyü, MERKEZ bucağı, EMİRDAĞ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. TABAKLAR Ege bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, GÖKÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, DÜZİÇİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.TABAKLAR Akdeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, GÖKÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, DÜZİÇİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.TABAKLAR Akdeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, ÖNCÜLER köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, MUHSİNLER köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, ULUGEÇİTKADI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, IBRICAK köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, SATUK köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, BASAT köyü, PERŞEMBE bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, ABDİ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, BOLATLAR köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYDAĞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.TABAKLAR Ege bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.TABAKLAR Marmara bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, YUKARIKULUŞAĞI köyü, MERKEZ bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.TABAKLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, DOĞANCILAR köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAŞ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.TABAKLAR Akdeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAŞ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.TABAKLAR Akdeniz bölgesindedir.
TABAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.TABAKLAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler